Olisi kiva saada kaveriksi sellanen nallekarhumainen mies, tunnen oloni kotoisaksi sellasten seurassa
En tarkota mitään vakavaa suhdetta, enemmän ihan kaveruutta. Voitas kaljotella ja katella elokuvia viikonloppusin tms. Kuunnella musaa.
Mies saisi olla lihava ja omasta mielestään ruma, minusta sellaset miehet on kaikkein parhaita, jotka ei esitä mitään. Itsekään en ole täydellinen enkä missi, joten kaveruus vois ola aitoa. En saa oikein mitään irti naisista ja niitä ei yleensä kiinnosta kaljottelu ja sellanen oleminen vaan, ei tarvitse tehdä mitään. Syötäisiin ja juotaisiin vain, laiskoteltaisiin.
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
No eiköhän niitä Suomesta löydy.
Miten sellasen saisi kaveriksi?
Ilman että luulisi että olen joku hullu iskijä?
Ne on just parhaita! Paitsi että itse haluan suhteenkin. Onko parempaa kuin köllötellä nallakarhun kainalossa?
Vierailija kirjoitti:
Stan Saanila?
Joo se ois kiva, mutta saisi se olla juntimpikin jos olisi. Pääasia että on sellanen kuin on, ylipainoinen parrakas ja huumorintajunen. pitäisi kaljasta, sarjoista, musiikista, pizzasta, löhöämisestä, niistä asioista mistä minäkin. :)
Ja voishan sitä sitten pussaillakin jos se siihen menisi, mutta tärkeämpää olisi hyvä kaveruus samankaltasista asioista pitävän kanssa.
Nallekarhut ovat yksi homomiesten alalajeista. Mukavia ovat, taatusti vain kavereita ja heitä on paljon.
No eiköhän niitä Suomesta löydy.