Mikä mua vaivaa? Tunteista
Kukaan tapaamani mies ei herätä mitään tuntemuksia. Vaikka on komea, mukava ja hyvä sängyssä niin ei ei mitään tunnetta synny. Sama kuin olisin käynyt vaikka kaupassa. Ei mitään ajatuksia esim. että olipa mukava tyyppi tai mitään. Joka kerta sama juttu. En välttämättä edes ajattele ihmistä tapaamisen jälkeen. Häiritsevää ja hyvin outoa. Ei kai tälläinen normaaliakaan ole?
Kommentit (7)
Paperilla kaikinpuolin sopiva ei vaan ole se oikea. Jos kukaan tai mikään ei koskaan herätä mitään tuntemuksia niin kannattaa se masennustesti tehdä.
Niin, mistäpä sitä tietää. Olen kyllä aiemmin rakastunut miehiin ja jos kivan tyypin tavannut niin jäänyt perhosia vatsaan yms. Nyt pelkkää tyhjää.
Ap
No eihän pelkkä komeus mitään ole. Se pitää olla se jokin. Komeat on usein aika tylsän näköisiä, ei mitään särmää.
No olisiko ehkä parempi olla yksin? Ei kenelläkään ole mitään velvollisuutta olla missään suhteessa.
Onko sulla ollut paljonkin niitä miehiä? Suuri kumppaneiden määrä vaikuttaa tunneherkkyyteen.
Ehkä joku nainen sitten herättäisi ne tunteet?