Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olisin päässyt saareen viilentymään viikonlopuksi, mutta ei...

Vierailija
03.08.2018 |

Mieheen iski muka joku vatsapöpö eikä nyt voida lähtee...voihan V***U.
Pitää siis paistua täällä kotona...alakerrassa sisällä 31astetta eikä ikkunoita tai ovia saa pitää auki kun ikkunoissa sälekaihtimet kuulemma menee rikki koska läpiveto.
Yläkerrassa 33astetta.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikset sinä voi mennä saareen yksin? Ei kai siellä miestä tarvita?

Vierailija
2/3 |
03.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Outo mies. Miten sä et voi lähteä jos mies sairastuu, vai onko niin pahasti sairas että on hyvä olla katsoja vieressä? Ikkunoita ja ovia ei nyt päivällä kannata pitää auki, mutta illalla pitämiseen tuo kuulostaa tekosyyltä; sälekaihtimet voi nostaa ylös tuuletuksen ajaksi illalla jos pelkää että ne alkaa heilua tuulessa.

Mutta lohdutuksen sana, huomenna pitäisi olla jo viileämpää!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

En pääse sinne satamaan mistä tultais hakemaan. Ei ole mulla ajokorttia. Lähin bussipysäkki 15km päässä ja bussit menis niin että olisin perillä 4 tuntia ennen noutoa ja seuraavalla myöhästyisin useamman tunnin.

Enimmäkseen tulee mieleen tekosyy miehen osalta kun ei halua lähteä.

Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi seitsemän