Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Spermat sisään ja valuminen?

Vierailija
28.06.2018 |

Milloin viimeksi sisään lastit ja missä? Oletko koskaan saanut random miehen lasteja sisään ikäänkuin " ohimennen" jossain ulkona? Kiihottaako sperman valuminen ?

Kommentit (7)

1/7 |
28.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Viimeksi viimeviikolla poikaystävän luona.

En pane random miehiä sen enempää

Jonkinverran, ärsyttää vaan sit maata märissä lakanoissa

Vierailija
2/7 |
28.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muutama päivä sitten oman miehen spermat.  En todellakaan ole harrastanut lastien ottamista miltään random-tautipesiltä, jotka ei käytä kortsua satunnaissuhteissa. Sperman valuminen ei kiihota mutta ei haittaakaan. Kivaa lähinnä se, kun oon raskaana, niin voi huoletta sekstailla ilman kortsuja tai muuta ehkäisyä oman miehen kanssa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
28.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei, ei ja ei.

Vierailija
4/7 |
29.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä on taas näitä peräkammarin pojan hekumointeja, tehtailee ketjussa uusia kysely-aloituksia. Reppana nii kaukana normipariskuntien elämästä.. ettäkö sperma vaginassa olis joku erikoinen asia. Joo ei ole.

Ja että ihmiset paneskelisi pihalla ohimennen toisiaan tämän tästä :D.

Vierailija
5/7 |
29.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ilmiselvästi mies ja ehkä nuori vielä on kirjoittanut tuon aloituksen.

Mutta onhan se osalle ihan mukavaa kun siemenneste valuu ulos emättimestä, osa taas ei tuosta tykkää.

Saahan sitä haaveilla kaikenlaista.

Itse pidän ajatuksesta, että siemenneste on saatu emättimen sisään ja sitten ilman pikkuhousuja valuttelee sitä kävellessään, tosiasiassa suurin osa siitä tulee ulos ihan alkuvaiheessa ulos, ja osa sitten mahdollisesti myöhemmin. Siivoamista siinä sitten joutuu tekemään kun mahdollisesti sänkyä joutuu siistimään ja lattioilta tippoja putsaamaan.

Vierailija
6/7 |
29.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aamulla sain lastin sisään ja vieläkin valuskelee nesteitä alapää. Jos siittiöt elää useamman vuorokauden sisälläni, niin käytännössä kuljen aina spermaa sisälläni, kun peittoja heilutellaan päivittäin. Parasta on, kun joskus otetaan uusinta ensimmäisen satsin jälkeen. Sen jälkeen sitä vasta onkin pikkarit märkänä. Vieraiden lasteja minäkään en ota sisääni, vaikka ajatus ehkä jollain tasolla vähän kiihottaakin

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
29.06.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muutama viikko sitten kun kortsu hajosi!

Seuraavalla viikolla vetelinkin sitten pyllyyn, niin ei ollut niin huolta kortsun särkymisestä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä seitsemän