Eliitin pahaenteinen suunnitelma etenee kuin länsimetro
Ensin aiheutettiin globaali lama. Nyt ollaan jo siinä vaiheessa että alkaa ihmiskunnan syntyvyyden kontrollointi, tarkoituksena vähentää populaatiota. Suomessakin homma on jo hyvässä vauhdissa.
Jos luulitte että asiat eivät liittyisi toisiinsa olitte väärässä. Nämä kuviot on sovittu ja niitä hienosäädetään vuotuisissa Bilderbergin talousfoorumeissa, jotka ovat vain kulissi suuremmille ja synkemmille voimille.
Luoja meitä auttakoon.
Kommentit (6)
Olet perehtynyt, mitä tämän feikkiteatterin takana on. Hyvä niin! Jatka vain meidän informoimista.
Minäkin uskon kyllä sen, että maailmassa vaikuttavat pimeät voimat, mutta hienosäätöiseen illuminati-tyyppiseen salaliittoon en usko. Ei ihmisiä kukaan tai mikään taho esim. ole estänyt lisääntymästä enemmän. Eri aikakausina ja eri kulttuureissa hankitaan lapsia eri määriä (tälläkin hetkellä jossain toisaalla maailmassa syntyvyyslukemat ovat suht korkealla), koska ihmisten tarpeet, toiveet, tulevaisuudensuunnitelmat ja käsitykset hyvästä elämästä vaihtelevat.
Blogini: https://ilouutinen.blogspot.fi/
"etenee kuin länsimetro" eli sittenhän tässä ei ole mitään hätää. Se ajelee ees taas omilla pikku raiteillaan ja välillä pysähtyy ilman mitään järjellistä syytä itsekseen.
Ahneuden sokaisema talouseliitti jyrää, tekee tuhoa omanedun vuoksi.
Ihmiskunta on aseeton luonnonvoimia vastaan. Planeetta ”puhdistaa” itse itseään kun ihmiskunta riistää omaa asumustaan. Mitä luulette että käy? Ihminen vs universumi. Asioilla on mittasuhteet - ihmislaji lienee aika pieni osa maailmankaikkeutta.
Harvinaista että joku on perillä näistä. Hienoa että jonkun silmät edes on auki!