Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Missä vaiheessa kiertoa ovulaatiotesti on yleensä melkein valkoinen

Vierailija
12.05.2017 |

Ihan hailura viiva vain, just ja just paljaalla silmällä erottaa.

Olen tehnyt testejä joitain päiviä ennen ovulaatiota ja selkeä viiva tullut aina, vaikka nega vielä onkin.

Kierto vain vähän sekaisin ja mietin, että missähän vaiheessa mennään ja koska ovis mahdollisesti olisi tulossa. Nyt kp 7 mutta edellinen ovulaatio oli vähän hassuun aikaan niin en sitten tiedä onko viikon päästä edes tulossa

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
12.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei missään kohtaa täysin valkoista. Plussa ollakseen testiviivan pitää olla yhtä vahva tai vahvempi kuin kontrolli viiva.

Vierailija
2/3 |
12.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla ne on ollu valkoisia reilusti ennen ovulaatiota ja hieman ennen menkkoja paitsi sillon kun olin raskaana se viiva vaan vahvistui.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
12.05.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Okei, eli ehkä se ovis sieltä on kuitenkin tulossa reilu viikon päästä. Viimeksi oli vain 10 päivää ennen menkkoja mikä on mielestäni vähän outo ajankohta

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme seitsemän