Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Saako hesessä etuilla, jos on tehnyt ennakkotilauksen?

Vierailija
25.04.2017 |

Osaako joku neuvoa, miten pitää käyttäytyä? Siellä on kyllä tarrat jollain tiskillä, että ennakkotilausten nouto, mutta ei siellä ole myyjää. Siellä saattaa olla vain yksi myyjä ja se on siinä, missä on normaali jono. Ääh.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
25.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Enpä ole kehdannut. Tosin kun olen jonottanut sen 20 min ja pääsen tiskille, niin en suostu ottamaan vastaan noin 30 min aikaisemmin valmistettuja hampurilaisia, haluan tuoreet.

Vierailija
2/5 |
25.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

https://www.hesburger.fi/kayttoehdot-ja-rekisteriselosteet/hesburger-so…

"tilaus on suoraan noudettavissa noutopisteeltä tai drive-in-luukulta"

Eli tarkoittaako tuo, että voi mennä sinne noutopisteelle, vaikka siinä ei olisi myyjää, ja myyjä tulee siihen sitten, vaikka toisella kassalla olisi jonoa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
25.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mene siihen noutopisteeseen ja odota

Vierailija
4/5 |
25.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pällistele siinä noutotiskillä ja selvitä kurkkua. Tai sitten vain huikkaat että noutotilaus.

Vierailija
5/5 |
22.01.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

'Asiakas voi noutaa Ennakkotilauksen erikseen merkityltä noutopisteeltä ravintolassa (jäljempänä Noutopiste) tai drive-in-luukulta. Hesburger suosittelee Asiakkaalle Noutopisteen käyttämistä noudon sujuvuuden ja nopeuden varmistamiseksi. Asiakas voi noutaa Ennakkotilauksen Noutopisteeltä jonottamatta erikseen kassalle.'

Tossa aika selkeä, oma jono Ennakkotilauksilla ja siihen odottamaan vuoroaan paitsi jos on ainoa

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi viisi