Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Paula Koivuniemen punaisen kynsilakan merkki ja huulipunan merkki ja sävynro? Arvaisiko kukaan, mitä hän käyttää huulillaan ja kynsillään?
22.01.2017 |
Niin? Olen Paulan käyttämää kynsilakkaa aina ihaillut, koska se on vaan niin ihanan punainen.
Tietäisikö kukaan palstalaisista tai ihan vaan jos sattuu ammattilaisia tänne palstalle, niin mikähän mahtaisi olla Paulan kynsilakka jne. ja tarkoitan viimeisimmissä juutuubevideoilla, jossa Paula laulaa vuoronperään suomimieslaulajien kanssa yhdessä.
Kommentit (4)
Luulisin että käyttää ainakin Joe Blascon runsaspigmenttisiä!
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
2/2:lle: Saattaa hyvinkin tuota merkkiä käyttää kynsillään ja huulillaan, mutta onhan Paulalla varaa käyttää kansainvälisten kauneusalan firmojen huipputuotteita, kuten esim. Chanelin tai Diorin ym. Tuskin tyytyy mihinkään Mavala-lakkaan tai Lumenen lakkoihin.
Täytynee myöntää, että Paula senkun vaan paranee vanhetessaan. Hän on vaan niin kaunis ja nuorekas, vaikka ikävuosikymmeniä on jo kasassa melkoisen paljon.
Ap.