Lue keskustelun säännöt.
RKP:tä ei kiinnosta demokraattinen päätöksenteko. Yrittävät nyt presidentin avulla saada tahtonsa läpi!
16.12.2016 |
Sairaala-asia päätettiin demokraattisesti. Tämä ei RKP:lle kelpaa. Nyt ne lähettelee presidentille spämmiä!
"Suomen tasavallan presidentti Sauli Niinistö on saanut tämän viikon aikana jo 3 000 kirjettä. Kirjeitä ovat lähettäneet kielellisistä oikeuksistaan huolestuneet pohjalaiset."
http://www.pohjalainen.fi/uutiset/maakunta/vbl-3-000-kirjett%C3%A4-huol…
Kommentit (3)
RKP on ollut yksi pahimmista Suomen saastuttajista ja tuhoajista.
Matutusta, EU fanaattinen puolue, verovapaus ruotsalaisille säätiöitä, ruotsinkielisten etuoikeutuksia yhdessä jos toisessa asiassa ilman loppua, täysin kulttuurimarxistinen puolue.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Herrarodulla tuli hätä kun ei mennyt kuten strömssöössä.
Toivottavasti RKP:tä ei nähdä hallituksessa enää ikinä, täysin turha yhden asian kumileimasinpuolue. RKP suostuu mihin tahansa kunhan perusteeton pakkoruotsi on ja pysyy.