Miten näyttää Helena Lindgreniltä?
Katsoin Yleltä puoli seiskan Kauneusviikkoa,missä vieraana oli Helena Lindgren. Onpa upea nainen!
Googlailin häntä hieman lisää. Hänellä on upea naisellinen vaatetyyli, hiukset kauniisti ja meikki myös viimeisen päälle.
Miten voisin itsekin näyttää häneltä?
En välttämättä halua näyttää Helenan kopiolta, vaan saada samaa naisellista kauneutta omaan tyyliini.
Mitenköhän Hellu laittaa hiuksensa, on niin kauniisti joka kuvassa.
Vinkkejä?
Kommentit (7)
Muutama operaatio (ilmeettömyys on botoxia) ja vitusti pakkelia :)
Kasvojenkohotus, nenäleikkaus, käytä ihoon vaaleaa meikkiä, huulet punaisiksi, laihduta itsesi hoikaksi, muista hyvä ryhti.
Katsoin saman ohjelman. Minustakin hän oli kaikinpuolin miellyttävän oloinen. Lady, mutta luonnollisella ja jotenkin pehmeällä tavalla. Äänikin oli miellyttävä ja vaikutti ystävälliseltä ihmiseltä.
Lady sormenpäitään,puhetyyliään ja ääntään myöten.
Helena paljasti Puoli seiskassa aamurutiininsa: keppijumppa ja jääkylmä suihku. Kertoi myös vanhemmistaan, joilta on ilmeisesti perinyt kauneutensa sekä itsearvostuksen. Geenien lisäksi Helenaa kaunistaa hyvä ryhti, olemus, joka henkii hyvää oloa olematta vähääkään ylimielinen, kaunis käytös ja itsekunnioitus. Helena on selvästi myös sisäisesti kaunis ihminen.
Hieno persoona!
Miten käytännössä osaisin itse pukeutua kuin hän ?
Ap
Helenassa on kyllä sitä jotain. Kaunis nainen.