Treffipalstat, naiset vs miehet
Miten treffipalstoilla on näin, että miehet on kuvan perusteella oudon näköisiä hyypiöitä ja naiset nättejä ja enimmäkseen normaalin oloisia. Laittavako miehet ensummäisen ottamansa selfien sinne yrittämättäkään saada hyvää kuvaa vai mistä se laimea taso johtuu?
Kommentit (4)
Et voi olla noin tyhmä.
Hyvin harva mies harjoittelee itsensä kuvaamista siinä tahdissa kuin naiset. Eikä meillä ole meikkejä, koruja (laita joku suomileijona niin siitä vasta ulina alkaa), pitkiä hiuksia tai muutakaan paikkaamaan rumuuttamme.
Mies on siellä sellaisena kuin oikeasti on.
Ei niin kuin naisten kanssa, että kuvien ja tekstien perusteella hyvä kun ei miss universumiksi luule, mutta todellisuus onkin sitten yleensä jotain muuta.
Koska sellaisia me olemme. Sulla on kolme vaihtoehtoa:
1. Deal with it
2. Runkkaa
3. Yritä tehdä itsestäsi niin houkutteleva, että peittoat 1000 muuta naista ja saat sen Beckhamin jolle Robotti suostuu antamaan "godliken"
Heti kun joku kertoo, miten tavallinen mies saa itsestään komeahkon niin kuin naisesta saa kauniin, niin toteutan kyllä.
Naisten mielestä suurin osa miehistä on oudon näköisiä hyypiöitä tai muuten rumia. Miesten mielestä suurin osa naisista on vähintään perusnättejä. Siksi