Joku sekopää tuijotti minua ja lastani kaupassa
Olimme ostamassa viikonloppuherkuksi hampurilaisia ja karkkia.
Kommentit (18)
XDDDD tästä tehtiin äsken keskustelu...
Olipa juttu, miulla tahtoo unohtua tuon kaltaiset jutut. Jospa keskittyisit seuraavalla kerralla olennaiseen.
Joo se hullu kävi jo kertomassa teidän ostokset.
Oliks kohdallas peili wai mite sie huomasit sekoilevas?!
Hihnaa on varmaan katsottu, ei sua.
SE OLIN MINÄ. TUIJOTIN RUMAA LASTASI KOSKA SE NÄYTTI MINUN TEKEMÄLTÄNI!
MUTTA EN MUUSTA PANNEENI SINUA.
-IISAK SONNI
miten kehtaat ostaa tollasta lapselles? etkö ajattele lapsesi parasta? häpeä, tälläisten ajattelemmattomien "vanhempien" takia suomessakin ylipaino on hyvin tavallista...jos olisin itse nähnyt niin olisin soittanut varmaan poliisit hakemaan AP:n
Mä tiedän tuon tunteen. Se on niin pelottavaa kun joku selvästi sekopäää alkaa kyttäämään, pelottaa että seuraako se kotiinkin ja onko se jostain mielisairaalasta karannut.
Joo no aloituksestaan päätellen se muija tuntuukin olevan ihan mielenterveyspotilas... Seuraavan kerran soita valkotakkiset paikalle!
Et osaa kertoa kuka sua muka katsoi, tuntomerkit?
[quote author="Vierailija" time="11.01.2015 klo 18:46"]
Et osaa kertoa kuka sua muka katsoi, tuntomerkit?
[/quote]
Johan se kertoi että sekopää, ei siitä voi erehtyä, ei tarvi muita tuntomerkkejä.
Unohdit mainita, että oli teillä pieni salaattikin.
Palstan läski-hulluhan se vaan oli. Käy aina kaupassa kuulemma tuijottelemassa, jos kyllästyy kotona laskemaan kaloreita.
Viikonlopuksi ostaa aina oksennuspusseja pullovettä.Ei kannata välittää, ei siitä välitä kukaan muukaan.