Mun ikkunan takana on joku! Mä en uskalla liikkua!
Mä nään sen heijastuksen mun kaapin lasiovesta! Esitän, ettem huomaa sitä. Vittu mua pelottaa! Mitä mä teen? Mitä se kuppaa tossa? Ollu varmaa jo kymmenen minuuttia. Mun sydän hakkaa kohta rinnasta ulos!!!
Kommentit (17)
Koitin vaan vähän piristää teitä, kun mitään jännää ei oo tapahtunu tänä yönä ;) -AP
Joku köyhä se siellä itkee nälissään. Heitä sille vaikka joku porkkana.
Hei mulla sama! Asun neljännessä kerroksessa.
Meänki ikkunan takana on joku.. huii
Tuo oli minulle oikea asia pari tuntia sitten. Mieheni oli jostain syystä ripustanut takkinsa parvekkeelle kuivumaan, ja meinasin sitten kastella housuni pahasti, kun ohimennen vilkaistessani näytti aivan siltä, kuin joku perkeleen iso mies olisi seissyt ikkunan takana. Kolmannessa kerroksessa.
[quote author="Vierailija" time="19.08.2014 klo 01:12"]Tuo oli minulle oikea asia pari tuntia sitten. Mieheni oli jostain syystä ripustanut takkinsa parvekkeelle kuivumaan, ja meinasin sitten kastella housuni pahasti, kun ohimennen vilkaistessani näytti aivan siltä, kuin joku perkeleen iso mies olisi seissyt ikkunan takana. Kolmannessa kerroksessa.
[/quote]
Slendie siellä vaan vilkutti sulle pitkillä sormillaan.
Se runkkaa. Vähän seksikkyyttää peliin.
[quote author="Vierailija" time="19.08.2014 klo 01:33"]Se runkkaa. Vähän seksikkyyttää peliin.
[/quote]
Unf! *pullistelee rintojaan ja lipoo huuliaan* -AP
Et ois ap heti paljastanut että tää on provo, ois ollu kivaa jännitystä yöhön
[quote author="Vierailija" time="19.08.2014 klo 01:34"]Et ois ap heti paljastanut että tää on provo, ois ollu kivaa jännitystä yöhön
[/quote]
Niin no siis täähän on liian selkeä provo niin turha edes yrittää :D Oon vaan tylsistynyt, kun viestejä tulee tähän kellon aikaan yksi minuutissa. Ja kun en edes seuraa suurinta osaa ketjuista... -AP
Itselle tuli ällöttävä olo. Näin on oikeesti joskus tapahtunut kun asuin vielä vanhempien kanssa. Silloin pelotti aivan valtavasti. Kyttäri myös kyyläsi äitiäni keittiön ikkunasta ja jopa koputti siihen. Monet kerrat ihmettelin tupakalle mennessäni miksi ulkona haisee jo tupakka kun muu perhe nukkui ja itse en ollut kessua vielä sytyttänyt. No siellä se sairas paska on katsellut salaa nuorta tyttöä. Hyi helvetti! Kyyläys loppui remontin jälkeen.
Aika usein huomaan olevani kiitollinen siitä, että asun kahdeksannessa kerroksessa. Olisin tällä mielikuvituksella vellipaskat housuissa harva se päivä, jos pitäisi maan tasolla asua.
irvistä taskulampunvalossa ikkunassa, lupaan että se tyyppi saa paskahalvauksen
Vieläkö se on siellä? Varmaan nukahti. Aamulla voi säikyttää hänet.
Eilinen zombi-juttu oli parempi.