Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Haamu :)

23.11.2005 |

Nyt ko 30/28.. lämmöt edelleen huipussaan. Tein aconin raskaustestin ja ihan selvä haamuhan siihen tuli. Täytyy tehdä vielä huomenna aamulla uudestaan. Uskomatonta! Täällä hymy korvissa ja ihan tepinöissä :)



Usko meinas jo mennä.. Mutta näköjään se on sittenkin mahdollista!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
23.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

onnea kauheesti!!Ite viihdyn tuolla pitkisten puolella. Muistan lukeneeni, et oliko sulla clomit apuna tässä kierrossa?? Ite ekaa clomikiertoa menen..

-maya-

Vierailija
2/4 |
23.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

itse kans maanantaina sain haamun :) koska sulla olis laskettuaika?

Elokuussa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

itsekin testasin aconilla tosi haalean haamun sunnuntaina, tiistaina oli jo aika selvä viiva testissä ja tänään jo kunnon viiva :)))))))! Testien suurkulutusta, mutta kun varmuus on saatava.



Vierailija
4/4 |
24.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aamulla testasin aconilla selkeän plussan :)



joo, eli tämä oli toinen clomi-kierto, lisäksi apuna oli inseminaatio. Pupuiltiin seuraavana iltana.. joten tietystikkin toivotaan että perinteisin keinoin raskauduttiin :)



Laskeuduttu aika 1.8 ...niukin naukin elokuun puolelle. Nyt toivotaan vaan sitä liimaa...kunpa kaikki menisi hyvin.



Onnea myös muille plussanneille!