Haamu :)
Nyt ko 30/28.. lämmöt edelleen huipussaan. Tein aconin raskaustestin ja ihan selvä haamuhan siihen tuli. Täytyy tehdä vielä huomenna aamulla uudestaan. Uskomatonta! Täällä hymy korvissa ja ihan tepinöissä :)
Usko meinas jo mennä.. Mutta näköjään se on sittenkin mahdollista!
Kommentit (4)
itse kans maanantaina sain haamun :) koska sulla olis laskettuaika?
Elokuussa?
itsekin testasin aconilla tosi haalean haamun sunnuntaina, tiistaina oli jo aika selvä viiva testissä ja tänään jo kunnon viiva :)))))))! Testien suurkulutusta, mutta kun varmuus on saatava.
Aamulla testasin aconilla selkeän plussan :)
joo, eli tämä oli toinen clomi-kierto, lisäksi apuna oli inseminaatio. Pupuiltiin seuraavana iltana.. joten tietystikkin toivotaan että perinteisin keinoin raskauduttiin :)
Laskeuduttu aika 1.8 ...niukin naukin elokuun puolelle. Nyt toivotaan vaan sitä liimaa...kunpa kaikki menisi hyvin.
Onnea myös muille plussanneille!
onnea kauheesti!!Ite viihdyn tuolla pitkisten puolella. Muistan lukeneeni, et oliko sulla clomit apuna tässä kierrossa?? Ite ekaa clomikiertoa menen..
-maya-