Inhottava kaveri
Tää mun kaveri siis puhuu musta pahaa selän takana. Se kans on vaihtanu luokassa jonku toisen tavaroita mun reppuun että se sais mulle huonon maineen. Se pääsi mun kännykälle ja poisti mut jostain ryhmästä jossa olin. Se muutenki on mulle inhottava kun ollaan kahestaa mutta ku ollaan muiden kanssa se on niin kiltti.
Se ei oo tunnustanu mitään mutta mä oon 100% varma et se on tehny noita juttuja.
Jos kerron mun kavereille nii ne ei usko. Tai jos uskoo niin se saa jotenki taas mut näyttään valehtelijalta.
Sori avautumien. Mutta mitä tekisitte mun tilanteessa?
Kommentit (8)
En pitäisi mitään yhteyttä ja jättäisin kylmän viileästi huomioimatta tämän "kaverin". Tsemppiä, älä anna tuollaisen idiootin nujertaa sinua. Oletko puhunut kenellekään tämän käytöksestä?
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 20:40"]Ookko 12v??
[/quote] en miten nii?
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 21:05"]
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 20:40"]Ookko 12v?? [/quote] en miten nii?
[/quote]
Kirjoitat ihan kuin olisit ja ongelmasi ovat sen tyyppisiä, joita ei myöhemmin elämässä ole.
No älä. Sitten et vaan välitä siitä tai jos oot koulussa sano opelle aina jos se tekee sulle jotain jos sekään on koulussa. Aina kun yks tyyppi kiusaa mua pikkusenki tai loukkaa meen kertomaan opelle. Tekisin silleen että:en välittäis siitä ja keksisin mielikuvitus kaverin/siskon
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 21:08"][quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 21:05"]
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 20:40"]Ookko 12v?? [/quote] en miten nii?
[/quote]
Kirjoitat ihan kuin olisit ja ongelmasi ovat sen tyyppisiä, joita ei myöhemmin elämässä ole.
[/quote] no onhan se nyt kuitenki aika ärsyttävää kun se on saanut kaikki käännettyä mua vastaan.
Ongelmia voi olla muunkilaisia kui sellasia jotka romahduttaa sun koko loppuelämän.