Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yksinäisyyden pelko! En ole edes minuuttia päivässä yksin.

Vierailija
03.07.2011 |

Meillä ramppaa väkeä koko ajan.Suurin osa on nykyisen miehen aikuisten lasten kavereita joiden kanssa ystäviä ollaan.Olen 42v,yrittänyt tappaa itseni kolme vuotta sitten ja nyt tarkkailussa-Tarzan

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
03.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

äitienpäivänä kaikkien nähden 2008?

Vierailija
2/2 |
03.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

vilpittömästi ja ystävällisesti?



Itse en jaksa millään, ellei mulla ole sellaista aikaa että saan olla yksin, kaikessa rauhassa, eikä tarvitse sosiaaliseerata kenenkään kanssa.



Joskus kun on päiviä, että töiden jälkeen kotiin tulee vieraita (töissä jo "joudun" olemaan ihmisten kanssa tekemisissä koko päivän) niin olen ihan naatti ja tuntuu että tarvitsen sitä omaa aikaa, ihan yksikseni, jotta saan taas akkuni ladattua.



Viihdyn erittäin hyvin yksin, jopa paremmin kuin seurassa, muutamaa erittäin hyvää, pitkäaikaista ystävää lukuunottamatta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä kahdeksan