Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ticketin Plain Rainsetin koko 98 mittoja

14.02.2007 |

Voisiko joku ihana ihminen mitata ja ilmoittaa tuon puvun mittoja: haara-lahje, kainalo-hihansuu, olka-helma ja kainalo-kainalo. Mietin tässä, josko kuitenkin ostaisin tuon, vaikka en oikein ensin siihen fleeceen syttynyt. Pitäisi vaan ratkaista koko etukäteen, jos laitan miehen asialle. Kiitokset!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
14.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muttta muistaakseni ammie oli laittanut tuon koon mitat siihen toiseen 10 sivua pitkään ketjuun. Käypä kurkkaamassa sieltä:)

Vierailija
2/4 |
14.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkin muistelin, että olisin jossain nämä jo nähnyt, mutta en löytänyt haulla enkä muutenkaan. Ei ole siinä pitkässä ketjussa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
14.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

ammie -



Heippa!

Tässä 98 cm mittoja jos näistä on mitään apua =)



Housujen haara-lahje 40 cm

Takki:

Kaulus-hiha 45 cm

Kainalo-kainalo 40 cm

Pituus 47 cm

Vierailija
4/4 |
14.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sieltähän ne löytyivät! Jännä muuten, että takki kutakuinkin tuon Hobbarin Remun 104 kokoinen, mutta housujen lahje n. 5 cm lyhyempi kuin tuossa puvussa. Ihan kuin olisivat eri paria. No usein housut olisivatkin paremmat yhtä kokoa pienempänä kuin takki, koska takissa ei niin haittaa, vaikka onkin reilun kokoinen.

Voisiko joku vielä kertoa, onko Ticketin puvun lahkeissa kuminauha kengän alle vai onko lahje suora?