Reimatec-puku hinta?
Kommentit (6)
..reima-tecin kaksiosainen puku " uusinta uutta" ja hinta oli 130e (pari euroa alle) eli aika hintava kyllä, mutta viime vuonna meillä oli reima-tec haalari ja oli kyllä ehdottomasti hintansa arvoinen, huippuvaate ;)
Miten muilla toiminut tuo kaksiosainen puku?
näkyi olevan suositushinta kun lueskelin erästä lehteä jossa oli lasten talvihaalarivertailu!
Aika paljon minusta mutta kaipa niitä löytyy jotka sen verran maksavat!
Baby-malli,koot 92 cm asti,maksavat 99 euroa.
Reimtac-talvihaalari,vyötärökiristeinen tavallinen,on 129 euroa.
Reimatec-talvihaalari rumpukuivattava on jotain 150 euroa,en muista tarkkaan,samoin Reimatec+ haalari.
tuossa kaupassa maksoi 129e. Meidän tytöllä oli viime vuonna reiman talvipuku, mutta maksoimme siitä n. 80e kun oli tarjouksessa. Nyt hänelle ostettiin easy tec:in talvihaalari ja voin kokemuksesta sanoa, että sekin on hyvä merkki ja tarjoushinta tälle oli 69,95e.
Stockalla on lokakuun kantistarjouksena pienten koot (92cm asti muistaakseni) 79¿. Myös kaksiosaisia pukukuja löytyi. Sieltä haimme taaperolle haalarin, ei tullut katsastettua hintoja muualla.