Hih. Aika hyvä avaus tuolla seksipalstalla tuo huonoon seksiin kyllästynyt.
Mä niin allekirjoitan kans joka sanan. Mites noi uroot opettettais ymmärtämään paremmin naisen anatomiaa?
Kommentit (3)
vaikutti siltä että näytetty on ja kerrottu on mutta ei ole mennyt jakeluun asti. Kyllä minä myös laitan nimeni listaan. Mun miehellä ei edelleenkään ole mitään tietoa siitä mistä pidän vaikka olen näyttänyt miljoona kertaa. Pääsääntöisesti ongelmana on se, että koskee liian rajusti.
Mulla myös katoaa fiilis, jos mun pitää koko ajan olla neuvomassa että ei siitä, vaan tuosta tai ei niin kovaa. Mun mies kyllä väliin myös katsoo pornoa, että josko sitten sieltä kopioi näitä liikkeitä ja pornoelokuvissa mun käy sääliksi niitä naisia kun niitä tosiaan kohdellaan aika kovin käsin.
Mut mää teen kyllä niin, että reilusti roplaan itte kesken seksinkin, niin ei tartte jäähä ilman eikä kokea miehen kovia kouria. :D mut suuseksi on asia erikseen sitten, se toiminee kovempiotteisillakin.
joka osaa toimia myös makuuhuoneessa mutta onpa tullut kohdattua niitäkin, joilla ei ole hajuakaan missä on edes klitoris. Jotkut tuntuvat kuvittelevan että se on sama kuin emättimen aukko. Että hohhoijaa. Oisko joku opetusvideo paikallaan? "Helli naista näin"