Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Koira-ihmiset!

Vierailija
18.06.2007 |


Millaisia oireita koiralla, jos se on raskaana? Mahdollisesta " hedelmöittymispäivästä" nyt noin kaksi viikkoa, näkyisikö nyt jo jotain? Syö huonosti ja kaivelee isoja kuoppia pihaan.. Koiralla paha nivelrikko joten raskaus olisi huono juttu. Mitenköhän kauan saa jännittää että saa asiaan varmuuden?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
18.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla ainaski oli kauheesti kaikkia ruokahimoja kun tulin raskaaksi.

Vierailija
2/4 |
18.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käy eläinlääkärissä otattamassa testi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
18.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

koiralle tulee joka kerta, toivottavasti nytkin vaan siitä kyse. Toisaalta valeraskausoireet ovat yleensä alkaneet vasta parin kuukauden päästä juoksuajan loppumisesta ja nyt jo kaivellaan pihaan pesäkoloja... Eikä se ultrakaan hyödytä, pentuja siis tulee jos on tullakseen. Mietityttää vaan se jalka, miten se kestäisi raskauden.



ap

Vierailija
4/4 |
18.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

ollaan menty tähän asti. Mutta jos tosiaan pentuja tulossa niin ehkä voisi kokeilla niitä pistoksia tmv että jaksaisi synnytykseen asti.



ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi seitsemän kahdeksan