Käykö naiselle koskaan niin, että alkaa yhtäkkiä panettamaan oikein kunnolla?
Miehellehän käy aika useinkin niin, että tyttöystävä kotona vaikka pyllistää sopivasti nostaessaan maasta jotain tiputtamaansa esinettä ja sen seurauksena miehen penin ampaisee pystyyn. Sitten ei voi tehdä muuta kuin riuhtaista tyttöystävän housut nikkoihin ja panna takaapäin 180 työntöä minuutissa.
Käykö naisille joskus niin, että on vaan yhtäkkiä saatava munaa ja siinä sitten poikaystävä saa tehdä velvollisuutensa kuten kiltin pojan kuuluukin.
Kommentit (5)
Ehdottomasti. Useimmiten täyskivinen ollessa. Mies on vaan hidaste.
Vierailija kirjoitti:
Ehdottomasti. Useimmiten täyskivinen ollessa. Mies on vaan hidaste.
* useimmiten yksin ollessa.
Mulle ainakin. Pakko saada -olo saattaa tulla päälle täysin puskista, kun näkee, lukee tai kuulee jotain kiihottavaa. Ajatus kun ajautuu kiimaraiteille on pakotus kovaa.
Ei enää aikuisena, mutta murrosikäisenä ja jo nuorempanakin oli helisemässä "tarpeittensa" kanssa. Myöhemmin todettu hormonihäiriö, liikaa testoa PCOD:n takia. Ei kiva.
Voi kyllä!
Mut olen ymmärtänyt, että naisissa on eroja. Osalle ei varmaan noita pakko saada-tuntemuksia tule.