Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka monta pahanilman lintua täällä on? (lainat)

Vierailija
30.04.2007 |

Vai onko joku yksin alkanut pelotella ihmisiä koroilla ym? Jotkut herkät vielä menettävät yöunensa, kun luulevat tietojanne faktoiksi.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Halpaan hintaan kummatkin meni. Nyt talo maksettu. Vuokralla asuminen ei olisi kannattanut. Jos töitä riittää, niin lamankin yli pääsee aina.

Vierailija
2/3 |
30.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

jotka ovat vuositolkulla kärkkyneet ensiasuntoa ja odottaneet, että asuntojen hinnat laskisivat. Ei ole helppoa seurata kvartaali toisen jälkeen, kun asuntojen hinnat vain nousevat ja unelma näyttää lipeävän käsistä. Vaikeahan se on niellä ylpeytensä ja ostaa asunto, jos on jo vuosikausia julistanut, että hinnat laskevat.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se on kaikille hyväksi, että perheet saavat talonsa maksettua ja talous menee eteenpäin. Itse en osaa säästää...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kahdeksan