15cm riittää sittenkin?
Olen jo 49v mies ja minulla on se legendaarinen 15cm. Täältä luin, ettei se riitä mihinkään. Nyt on 25 vuotta parisuhdetta takana saman naisen kanssa ja sitä ennen muutama lyhyempi suhde. Nussittu on tuhansia kertoja. Mutta nyt aloin miettimään, että kuinka paljon olisin pystynytkään nussimaan, jos olisi ollut se palstakeskiarvo 20cm? Masennuin!
PEKKA49
Kommentit (6)
Sain tuostakin viimeksi vaan puolikkaalla pituudella sattuneista syistä. En kyllä ehtinyt orgasmiin saakka, mutta muuten nautin.
Vaimoni laukeaa yhdynnässä sekä pimppaan pantaessa että peppuun. Nauttii seksistä niin paljon, että seksiä haluaa hyvin usein ja saa sarjana myös orgasmeja. Täällä kans siis legendaariset mitat.
Kaitpa se sit on feikannut viimeiset 20v ja vain palstan keskimittaisilla (20cm) laukeaisi oikeasti.
Ehkä riittää, mutta aina olen ollut tyytyväisempi siitä, että minulla on 18cm.
15 cm on hyvä pituus, jos laskemisen aloittaa 20 cm kohdalta.
bmw on parempi sillä saa enemmän naisia.
Kai se riittää kun 16cm äänestetty parhaaksi mitaksi. Seksi liikkeiden myynti tilastototkin puoltaa tuota hyvin kun myydyimmät dildot ovat 13-16cm käyttö pituudeltaan.
Täällä on joku jätti kulli pakottaja mikä päivästä toiseen kirjoittelee noita +20cm on ihana viestejä.