Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Naiset haluaa kovaa menoa ja alistua, miehet haluaa samaa, mutta että vaimo alistaa vieraan kanssa!

Vierailija
28.11.2025 |

Täällä aina arvuutellaan, millainen mies kiihottuu siitä, että vaimo harrastaa seksiä vieraan kanssa. 

Lähes kaikki naiset pidemmissä jutuissa ovat pitäneet siitä kun luottamus on syntynyt, että heidät otetaan kovaa ja heitä alistetaan. Vahvempi mies ottaa ohjat ja "alistaa", se sytyttää. Yksi miesten yleisimmistä fantasioista on, että oma vaimo harrastaa seksiä toisen miehen kanssa. Mies haluaa nimenomaan, että nainen alistaa häntä tällä tavalla. Mustasukkaisuus ja alistaminen kiihottaa. Eli kiihottumisen efekti on sama, alistuminen ja alistaminen niin naisella kuin miehellä. 

Millainen mies sitten tällaista pystyy toteuttamaan. Mies, jolla on todella hyvä itsetuntemus ja itsetunto. Epävarmat miehet eivät tähän pysty, eikä leikkiin kannata ryhtyä, jos ei pysty luottamaan itseensä ja toiseen osa-puoleen. 

Tämä on vielä asia, joka pitää kokea, jotta asian ymmärtää. Kun kerran kokeilee ja jos kokemus on hyvä, tähän jää koukkuun erittäin vahvasti. Se annos kehon omaa hormonikoktailia joka asiasta syntyy, sitä ei muualta saa ihan helposti.

 

 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
29.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisena ymmärrän tämän. Katsoohan miehet pornoakin, joten luulisi olevan kiihottavampaa katsella omaa puolisoa tilanteessa. Miehille visuaalisuus on selkeästi tärkempää kuin naiselle. Meille naisille minun kokemuksen mukaan tärkeämpää on uutuuden viehätys ja jännitys sitä kautta. Ei sitä himoa herätetä kotitöitä tekemällä kuten usein saa lukea. Himo lähtee miellyttämisen halusta, uutuuden viehätyksestä, tietenkin hormoni toiminnasta ja jännityksestä. Tavalla tai toisella on ajatukset saatava fantasioiden avulla seksiin ja sitä kautta sytyttää omaa mielihalua. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla