Persu-Willen tarinoita
Kun olin tuon 16 täyttänyt ja olimme hänen kotonaan illallisen jälkeen, hän kertoi pitävänsä minua hyvin viehättävänä ja kertoi myös keskustelleensa minusta ystäviensä kanssa aikanaan jo TET-harjoitteluni jälkeen, kun olin 1415, että he pitivät minua Willen sanojen mukaan kuumana, mikä tuntui Willestä kamalalta, koska olit niin nuori, mutta hän perusteli asiaa sillä, että olin kuulemma aina vaikuttanut kypsältä ja ikäistäni vanhemmalta.
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
Rydman sanoi minulle, että minä muistutan erästä seksikästä naista vappubrunssilta ja alkoi kertoa minulle tarinaa tästä seksikkäästä naisesta. Sitten hän itsekin totesi, ettei 14-vuotiaalle pitäisi tällä tavalla puhua.
Pedopersujen piireissä on ilmeisesti ihan ok vähän läpällä läähätellä lapselle.
Rydmanin minuun kohdistama ahdistelu on ollut halailua, lääppimistä ja lähentelyä. Kysyttäessä tarkennan, että lääppimisellä ja lähentelyllä tarkoitan sitä, että joskus kosketus tuntuu ahdistavalta kuten esimerkiksi, että hän tavatessamme ollessani 14-vuotias, heti ohjasi minua alaselästä koskemalla pöytään istumaan.
Miettikää, että joku jolla on omia lapsia äänestää tätä pervosakkia. Hyi s a a t a n a
Sen jälkeen alkoi tämä Rydmanin tapa halailla minua usein, mistä en tykännyt. Aloin myös saada häneltä joulukortteja kotiin. Olin tavallaan loukkaantunut kaikista jutuista, mitä hän oli minulle puhunut, mutta samalla myös jotenkin imarreltu ja ehkä vähän ihastunut häneen.
The Groomin Ryyd
Vierailija kirjoitti:
Akat alkaa rupsahtamaan heti 16 ikävuoden jälkeen, se on kiistaton fakta.
Pedopersut tykkäävät pikkutytöistä
Tämäkin vielä, 14-15-v muka vaikuttaa niiiiiiin kypsältä. Hyi! Pedojen kieltä.
Muistakaa kaikki kun äänestätte, että persuissa on pedofiileja ja puolue ajoi mm. kuntavaaleissa lapon laillistusta (Lintula). Yök.
Rydman sanoi minulle, että minä muistutan erästä seksikästä naista vappubrunssilta ja alkoi kertoa minulle tarinaa tästä seksikkäästä naisesta. Sitten hän itsekin totesi, ettei 14-vuotiaalle pitäisi tällä tavalla puhua.