Millainen nainen psyykeeltään pitää sellaista kukka -tai lieriöhattua kesällä?
jotenkin en nae asiassa minkäänlaista viehättävyytttä näin miehenä, tulee mieleen mummotyyli 1970-luvulta. Cowboyhattu ja cowboy-saappaat ymmärrän naisellakin. ne on seksikkäät.
Kommentit (11)
Ap peittää kaljunsa cowboyhatulla, ei juma!😂😂😂
lieriöhattuja en ole pahemmin kyllä nähnyt, kutsutaankos näitä yleisesti pillerirasioiksi tms. Tarkoitatko kuitenkin lierihattuja?
Minä olen psyykkeeltäni sellainen, että haluan suojautua auringolta ja pidän niitä länkkärihattujatässä suhteessa sekä riittmättöminä että tyylittöminä. Lisäksi ne on turhan kovia ja painavia, haluan hattuni kevyenä ja sellaisessa muodossa, jonka voi tarvittaessa rullata taskuun tai veskaan.
eli psyykeäni ( tai tyyliäni) voisi kuvata funktionalistiseksi ja teennäisyyttä vältteleväksi.
Sellainen, joka haluaa välttää auringon suoraa porotusta, vaikka ihosyövän vuoksi.
Miksi joka asiasta pitää yrittää arvostella ja kiusata muita ihmisiä.
Olette xxx
Esimerkiksi syöpään sairastanut, jonka täytyy vältellä aurinkoa.
Noh, lierihatut (ei lieriö) lienevät auringossa toimiva ratkaisu.
Toisekseen, omaksi iloksee pukeutuvat, eivät suoranaisesti miesten mieliksi, sinunkaan.
Kovassa auringonpaisteessa aurinkolasit ei riitä, kun valo tulee yläpuolelta, silloin pitää laittaa hattu, enkä ole lippisihminen, enkä muuten pipoakaan ole pitänyt yli 40 vuoteen. Kun on paljon hiuksia, ei mikä tahansa päähine tunnu hyvältä.
Meidän naapurissa asuu yliopiston käynyt nainen ja se tykkää lierihatuista
lippis on sexy