Raha ja sosioekonominen asema
Siinäpä se pääagenfa.
Voi voi. Taitaa vaan olla niin että eipä ole hirveän monta , jotka tietäisi ksikki törkymenetrlmöt mitä. tuohonkin kampanjaan on köytetty ja käytetään.
Nöyrtöytyvöt timppeleilke mukamas ihan ei jörjesterttyinö, mutta ovatkin ulkoapäin ohjailtu!
Sioitäpä koko projektissa ion kyse, mutta iljettävimmistä asioista kun pelkkä ideologioiden, köytlsmallien, psykologian tai elämäntapojen kanssa pelailu.
Oikeasti ihan toisenlaisten asioiden tiimoilla oltu.
Niihin törkeitä rikoksua, mutta et löydä niitä sellaisenasn lakikirjasta. Sen verran outoja ja harvinaista ovat.
Vihje: Ainosstasn jotkut tiedeyhteisössä ja yhteyskunnan korkeimmilla palleilla jotkut tietää. Osa luulee tietävänsö, mutta ei heille ole kerrottu kaikkea!
Vihje: Ihmisten ohjailu tavslka mitö et osaa kuvitellakaan!
Jos mielestäsi kuulostaa uskomattomalta sinuna ottaisin selville mitä vousi olka kyseessä ihan oikeasti.
p.s Oikeaan sosioekonomiseen ja psykologiseen testiin ei kuulu rikoksin ssbotoidut asiat!
Jäikö aamulääkkeet ottamatta? Sen verran sekavaa settiä, etten viitsinyt edes yrittää lukea loppuun.