Nainen kysyy nainen miltä tuntuu kun olet superkiihottunut?
Välillä tuntuu surulliselta lukea aloituksia joissa vain kuvataan Miten penis sattuu kun menee sisään tai tökkää jonnekin ja sattuu... mietin johtuuko se vain siitä että nainen ei ole riittävän kiihottunut? Se ei tietenkään ole naisen omaa syytä mutta asiasta on voitava mielestäni keskustella tilanteen parantamiseksi. Onko niin että iso osa naisista ei oikeastaan koskaan todella edes kiihotu seksuaalisesti? Ekaksi suosittelisin jättämään hormonaaliset ehkäisyt pois, sitten romanttisiin iltoihin ehkä vähän alkoholia ja kiihottavaa musiikkia mukaan esimerkiksi. Ja mieheksi varmaan kannattaa valita sellainen joka alusta asti on mahdollisimman kiihottaa, jos haluaa että kuvaan kuuluva seksi on sitten kiihottavaa myöhemminkin? Mies toki voi itse asian eteen toimia monella tavalla.
Mutta kertokaapas naiset mitä kropassanne ja mielessänne tapahtuu silloin kun olette eniten kiihottuneita maailmassa? Itse ainakin tulen supermäräksi, lähes liian märäksi, eikä kyllä satu mikään mitä mies keksii tehdä. Siis terve mies. Siis pillussani. Haluan vain että tuntuisi mahdollisimman paljon. Kiihottuminen kait mahdollistaa kaikki nämä emätin orgasmitkin yms. Vähän tuntuu että ilman kunnon kiihotusta niistä on turha edes haaveilla... silloin kaikki on vain anatomiaa ja ikään kuin gynekologinen tutkimus. Toki saatan olla väärässä, naisia ja naisen anatomioita kun on niin valtavan monenlaisia... mutta kiva olisi kuulla ajatuksia aiheesta.
Kun olen oikein kiihottunut tule märäksi, mutten mitenkään tosi märäksi. Pillu ja klitta turpoaa ja orgasmi tulee melkein ihan itsekseen ja kun olen tullut ja mies sormettaa oikealla tavalla yleensä squirttaan vielä, joka tuntuu jännältä, mutta ei ole varsinainen orgasmin tunne.