Lue keskustelun säännöt.
Alue: Seksi
Saako joku helpommin miehen kanssa?
31.05.2024 |
Onko joku joka on onnistunut luomaan tyydyttävän seksielämän kumppanin kanssa, jos omin avuin ei pääse koskaan maaliin? Ihmettelen mikä siinä seksissä kiehtoo kun itsensä kanssa siitä ei saa muuta kuin pahan mielen.
N32
Kommentit (4)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ei se pillusta tulekkaan. Sano miehelle että nuoleeja sormettaa, ja vaikka sitten panee kun olet saanut. Se on ihanaa!
Aloittakaa suutelemalla ja rintoja hyväilemällä!! Siitä ajan kanssa alemmas!! Hitaasti kehoa kuunnellen! Se on kivaa, kun huomaa miten se alkaa kihelmöidä!
Alue: Seksi
Kokeile vain rohkeasti miestä, kyllä se hoito tuohon vaivaan auttaa. Minulla ainakin 17 kesäisenä sain ensimmäiset hoitokertani oikein miehen kullilla ja se tepsi silloin ja edelleenkin on sama kulli käytössä eikä ole seksin puutetta.
N58