Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mistä lapselle (2v.) pipo brodeerattuna omalla tekstillä?

15.10.2006 |

Osaisiko joku neuvoa mistä tuollaisia saisi? Sain ahaa elämyksen toissapäivänä, että haluan tietyllä tekstillä varustetun pipon lapselleni. Kyseistä tekstiä en ole nähnyt missään ja kun selasin nettikauppoja, niin missään ei puhuttu lasten kokoisista pipoista eikä oikein omasta tekstistäkään. Osaisiko joku siis neuvoa? Yksi vaihtoehto olisi myös että ostan hyvänmallisen pipon itse ja vien brodeerattavaksi, mutta mihin? Helsingissä asutaan... Kiitos kaikille!

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muutama viikko sitten Itiksessä oli Hinnat Kuutamolla

ja siellä oli vinot pinot pipoja joihin sain haluamansa

tekstin....



Olivat näyttävästi esillä siinnä Marimekon edessä =D



Luulisin että Itäkeskuksen INFO voisi auttaa sinua

asiassa tai sitten Hinnat Kuutamolla -järjestäjät =D



Toivottavasti tästä oli apua !!!

Vierailija
2/7 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meil on Cittarista ostetut " uhmaiässä" ja " söpö" pipot mut haluisin parilla eri värillä vielä.. oisko jollain antaa vinkkejä? Netin kautta pitäs varmaan tilata..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
17.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

...muistaakseni lasten vaatteissa oli myös pipoja....jos en paljon valehtele



www.hoitajat.net/shop

Vierailija
4/7 |
17.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt vaan jäin ihmettelemään, että minkäköhän kokonen on lasten S ja M? Oiskohan tuo S vielä sopiva kaksveelle? Jos ottaa vaikka ruskean, niin sehän menee sitten vauvalla, jos ei ole sopiva...tai jotain :)

Vierailija
5/7 |
18.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

tytölle joskus paita tuolta tilattu ja se oli ainakin tosi reilua kokoa, mutta en sitten tiedä miten muut vaatteet.



Ollos hyvä :))

Vierailija
6/7 |
18.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
19.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.calcaros.com/epages/Kaupat.axl/?ObjectPath=/Shops/Calcaros2 tuollaiseen putiikkiin. Siellä ainakin oli pipoja joihin saa tekstejä.