Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tässäkin asialla ihan supisuomalaiset tyypit:

Vierailija
08.08.2015 |

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1421386233988.html

Persut elämöivät kovaan ääneen ulkomaalaisten tekemistä rikoksista, mutta nämä jäävät huomiotta samaan aikaan.

"Pirkanmaan käräjäoikeus on tuominnut kolme nuorta miestä törkeistä lapsen seksuaalisista hyväksikäytöistä yli kolmen vuoden ehdottomiin vankeusrangaistuksiin. Miehet olivat yhdessä useita kertoja sukupuoliyhteydessä kolmen 2–5-vuotiaan lapsen kanssa.

Pirkanmaan käräjäoikeuden medialle laatimasta julkisesta selosteesta käy ilmi, että seksuaalirikokset tapahtuivat 1.6.2008-14.7.2009 välisenä aikana. Julkisesta selosteesta ei käy ilmi tekopaikkakuntaa. Tuomion mukaan mieskolmikko oli yhdessä useita kertoja sukupuoliyhteydessä kolmen 2–5-vuotiaan lapsen kanssa. 

Tämän lisäksi miehet tekivät pikkulapsille useita muita seksuaalisia tekoja. Oikeuden mukaan miehet hakivat teoillaan seksuaalista kiihotusta ja tyydytystä. 

Tämän lisäksi kaksi nuorinta miestä teki lapsille ruumiillista väkivaltaa. He tukistivat lapsia hiuksista useita kertoja, antoivat useita kertoja luunappeja sekä löivät lapsia usein risulla tai kädellä. Tämän lisäksi nuorin mies on vielä yksin purrut lapsia sekä tallonut heitä. Lapsille aiheutui miesten teosta kipua, haavoja ja naarmuja vartaloon."
Täysin suomalaisia ovat. Minfossa on näiden miesten kuvat ja nimetkin tiedossa. 

Kommentit (9)

Vierailija
1/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai sitten Tohmajärven joukkoraiskaus myös muutama vuosi takaperin, googlella löytyy. Mutta jos ap luulet, että nämä rasisteja kiinnostavat niin erehdyt. Ihan yksi lysti jos suomalainen raiskaa, pitää olla mamu...

Vierailija
2/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älä revi vanhoja haavoja auki.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikait kyse ole muustakuin, että Afrikkalainen raiskaa 27-kertaisen määrän kuin Suomalainen väkilukuun suhteutettuna.

Vierailija
4/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tottakai suomalaisetkin syyllistyy. Onko mitään kansalaisuutta, joka olisi tällaisesta puhdas? Ei varmasti!  Kyse on suhteellisesta vökiluvusta ja tekojen määrästä. Se kertoo meille ihan tarpeeksi. Jostain syystä tilastointi lopetettiin, kun huomattiin selvä epäsuhta. 

Sitäpaitsi, tuo uutinen on puoli vuotta vanha. Sitä todellakin roudittiin eri palstoilla, älä jaksa valehdella

Vierailija
5/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hommalla usein vähätellään vaikkapa suomalaisten tekemisiä raiskauksia, jokuhan siellä sanoi että "suomalainen ei raiskaa yhtä rajusti" kuin ulkomaalainen joten suomalaisuus pitäisi tuomittaessa olla lieventävänä asianhaarana :D

Vierailija
6/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kostuuko hyysärihuolen roikkovittu?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="08.08.2015 klo 19:39"]

Kostuuko *hyysärihuolen roikkovittu?

[/quote]

Vitun puhelin *hyysärihuoran

Vierailija
8/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä en rinnastais pedofiilejä näihin mamuraiskaajiin. Pedofiilit ovat sairaita ja tekevät siksi sairaita tekojansa taustasta riippumatta. Normiraiskaaja ei ole millään tapaa yleensä sairas, vaan mamut raiskaavat enemmän kulttuurinsa vuoksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/9 |
08.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihmeellisen sairasta mässäillä kamalilla rikoksilla. Kukakohan se tässä sairas mieleltään oikein on?