Tarttuuko kannerin autismi klamydian tavoin yhdynnässä?
On olemassa autistinen 37v nainen. Hänen sanansa ovat "tahdon" ja hän kokee visuaalisesti tyydytyksen imemällä kaiken maailman miesten sauvoja. Emme tee lapsia. Hän oppi puhumaan vasta 6vuotiaana. Äärettömän lahjakas kirjoittamaan kiihkeitä kertomuksia seksuaalisista leikeistä. Se on hänen tapansa luoda taidetta ja kulttuuria. Edellinen "asiakas" oli kuulemma 2-tahti koneen mäntä joka kävi kovilla kierroksilla taivaallisessa sylinterissä. Hän pitää seksistä siksi, koska ne ovat hänen tapansa toteuttaa "hulluja ihmiskokeitaan" fantasiasta.
Haluaisin tietää, tuleeko nämä pakkoliikkeet, kuten käsien heiluttelu, hyppiminen ja heiluminen jäykkänä kuin rautakanki välillä säphtäen, tarttuuko se sukupuolellisessa yhdynnässä? Voiko käydä niin, jos kortonki pettää, jokun voima mielessä saa luulemaan vielä olevan helikopteri ja käyttämään esimerkiksi kankaaltaan Nalle Puh aiheisia boksereita?
Tarttuu. Yhden kaverin kaverin kaverin veljelle kävi niin. Nyt hän laulaa Ukko Nooaa ja juoksee alasti käsiään heiluttaen ympäri toria.