Uimari kieltäytyy peittämästä itseään pukutiloissa
Naiskilpauimari, Lia Thomas, joka vaihtoi juridisen sukupuolensa naiseksi vastikään, kieltäytyy peittämästä itseään naisten pukutiloissa, vaikka tämä asettaa muut naisuimarit ahdistavaan tilanteeseen. Lia Thomas ei ole käynyt sukuelinkirurgiaa ja hän viehättyy naisista.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10445679/Lia-Thomas-UPenn-team…
Kommentit (87)
Lia voi pippeleineen mennä miesten puolelle.
Pukkareissa voi olla elimistä kuvat. kikkelit menee omalle puolelle ja pimpit omalle. Oli se kuvitelma omasta itsestä mikä hyvänsä.
Toisissa kuvissa näyttää mieheltä hiuksineen partoineen, ovatko ne vanhoja kuvia. Ja ylemmissä kuvissa naiselta kasvoiltaan uimalakin kanssa.
Kyllä on ihanaa tää woke-ideologia vai mitä naiset?
sitten väittä varmaan ettei lesbojenkaan tarvitse....
No, Olympiakomitean mukaan hän on ihan oikeassa paikassa. Ei tarvitse ottaa hormonihoitoja, ei kirurgiaa eikä muutakaan, että voisi mennä naisena urheilemaan!
Onko kuvia jossa kanki on pystyssä ja roiskuttaa siemennestettä muiden uimarien päälle?
Muut ovat vain kiihottuneita Lian siittimen.
Lia seurustelee Arron Banksin kanssa.
Jännästi ne pippelikuvat jaksaa arvokonservatiiveja keski-ikäisiä miehiä kiinnostaa.
Jep jep. Naiseksi syntyneet ovat nykyään juuri siinä asemassa, missä John Lennon sanoi naisten olevan.
Lesbot eivät heteronaista pelota toisin kuin heteromiehet (ja jotkut homomiehet).
Naisista åitävätransnainen = heteromies.
Lia doesn't really seem to be bothered by all the attention, not at all. Actually she seems like she enjoys it.
Miehen vallankäyttöä. Naisten syrjintää. Jos mies voi ilmoittamalla olevansa nainen tehdä noin. Naisilla on syystä omat pukukopit. Tämä on seksuaalista häirintää, josta on ollut tarkoitus päästä eroon!
Nyt kun elämme yksilöllisyyden ja rajoittamattoman itsemääräämisoikeuden kultakautta, eikö jokainen saisi päättää ihan tuosta vaan, haluaako olla nyt nainen tai mies.
Toki sinne naisten pukkariin voisi tulla tunkua.
Miehiset varustukset on tallella ja hän edelleen "viehättyy" naisista..
Onhan se nyt vähän erikoista, että muu naisjoukkue joutuu vaan väistelemään hänen kikkeliään pukuhuoneessa..
Kuvassakin näyttää kyllä aivan mieheltä (pullotuksineen), jolla on uimapuku päällä.
Ihan sairasta.
Eikä sairasta siis se, että joku haluaa muuttaa sukupuoltaan. Antaa mennä vaan, niin kauan kuin se ei muille aiheuta haittaa. Sairasta on se, että miehenä puberteettinsa läpikäyneen ylipäätään annetaan kilpailla naisten sarjassa ja pyöriä naisten pukuhuoneissa. Urheilullisesti tuon puberteetista saama etu on aivan valtava.
Vierailija kirjoitti:
No, Olympiakomitean mukaan hän on ihan oikeassa paikassa. Ei tarvitse ottaa hormonihoitoja, ei kirurgiaa eikä muutakaan, että voisi mennä naisena urheilemaan!
Kun se vaan urheilisikin, mutta kun esittelee kikkeliään naisille pukuhuoneessa ja asialle ei mukamas voida tehdä mitään..
Miksi naisen pitäisi peittää peniksensä ja kiveksensä?