Erotakko vai sinnitellä
Ollaan uusperhe, mulla itellä 2 lasta jotka vuoro viikon mun luona, puolisolla 2 lasta joista nuorempi asuu 24/7 meillä.
Eli tilanne on se että puoliso jäi kiinni herutus kuvakaappauksista jota teki mun tietämättä. Kertoi kyllä että pelin tekemiseen tarttee malleja. Se loukkasi mua syvästi ja menetin oman naisellisuuteni enkä kehtaa mennä hänen kanssaan suihkuun saatika saunaan.
Sen verran sattu etten oikein hyväksy hänen kosketustaan ja hän päättikin yksi ilta ettei koske enää muhun. Noh ei ole koskenut ollenkaan moneen päivään. Kiukuttelee vaan siitä.
Mä oon sanonu sille että kyllä mä hyväksyn noi kuvakaappaukset ja luotan siihen ettei se muuta ajattele ku peliä. Ja oon nähny että se käyttää niitä peleihin.
Hän on myös keskustellut muiden naisten kanssa mm. tinderissä yhdessä olomme aikana. Näin tapletilta kuvakansioita joissa on hänen kaappaamia kuvia ja keskusteluita.
Nyt sit ongelmana on se et miten tästä selvitä.
Kommentit (6)
Jatkaisit hänen kanssaan miksi? Sinun elämä, sinä päätät.
Aika raskasta. Taitaa olla tuhon tiellä teidän liitto.
Miehellä on tosiaan vielä peli kesken.
En tajunnut tuosta mitään.