Kaija Koo!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????
niin............................................................................
Kommentit (18)
sille on tullut ihan vanhan naisen ääni
2,3,4 peräkkäin minuutin välein: joku keski-ikäinen haiseva siiderinorsu kehumassa Kaijaa moneen kertaan. Yök.
No minä kyllä tykkään, olen tykännyt 20 vuotta. Hänessä on sitä jotakin. Tosin, hyviä radiobiisejä, ehkä en kuitenkaan ostaisi hänen musiikkiaan.
Kaija kohtelee fanejaan kuin paskaa, uskokaa pois. Inhottavan ilkeä livenä.
Vierailija kirjoitti:
2,3,4 peräkkäin minuutin välein: joku keski-ikäinen haiseva siiderinorsu kehumassa Kaijaa moneen kertaan. Yök.
Musiikkinsa on niin paskaa, niin paskaa. Ja ämmällä ei ole edes minkäänlaista lauluääntä
Kuinka HELKKARISSA joku fanittaa tuollaista paskaa. Kaikki biisit aikalailla samanlaista melankolista ammumista
Kun kamerat sammutetaan ja media poistuu niin hänestä muuttuu kauhea kiuketteleva noita.
En tykkää yhtään näistä naisten voimaannuttamisbiiseistä. Niin ällöttävää että...
Sitten keski-ikäiset ämmät huutaa lavan edessä sanoja Kaijan tahtiin =D =D
Ihmisenä en tunne eikä ole mitään mielipidettä
Se sidukkavalas ei tainnut kertoa miksi se kulki kainalosauvojen kanssa aiemmin tänä vuonna.
Sillä on kuulemma tapana hypätä ilmaan vikan biisin jälkeen. Mutta kyllähän 5 sentin hyppy on tuon ruhon luille jo liikaa.
Siksi valaatkin on meressä kun niiden luut ei kestä omaa painoaan kuivalla maalla
Vierailija kirjoitti:
Rietas onnellinen
Tuossa on totuutta.
Vierailija kirjoitti:
En tykkää yhtään näistä naisten voimaannuttamisbiiseistä. Niin ällöttävää että...
Sitten keski-ikäiset ämmät huutaa lavan edessä sanoja Kaijan tahtiin =D =D
Ihmisenä en tunne eikä ole mitään mielipidettä
Musta taas ne on Kaija Koon parhaita biisejä,viime aikoina monta työpäivää on pelastunut kun radiossa soi "Siniset tikkaat" :)
En pidä hänestä koska hän pahoinpitelee lauluissaan äidinkieltäni painottamalla tavuja väärin. Tätä on tehnyt viimeiset 20v joten kanava vaihtuu välittömästi kun alkaa kiekuminen.
Kaijan ylipaino ja kepin käyttö ei vaikuta hänen laulamiseen eikä muutenkin melko aneemiseen lavaesiintymiseen. Sen sijaan aikamoinen noita-akka on kyseessä: jokin aika sitten heitti jotain miesparkaa tuopilla päähän baarissa ja sai sinne porttikiellon. Muutenkin kohtelee fanejaan aika huonosti, ei juttele keikkojen jälkeen sanaakaan eikä anna ottaa yhteiskuvia.
Ihana nainen.