Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miksi pahoitat mielesi alapeukusta?

Vierailija
22.10.2014 |

Ärsyttää kun jokatoisessa ketjussa joku lainaa oman tekstinsä ja tohisee "Ja miksi tähän sain alapeukun? Miksi? Yhyy mielipiteeni oli erittäinkin hyvä, perusteluja?"

RAIVOSTUTTAVAA. SE ALAPEUKKU NYT ON VAAN ESIMERKIKSI TAPA ILMAISTA MIELIALAA MINKÄ KOMMENTTISI AIHEUTTI. Esim: "Huoh miten näsäviisas." tai "Olipa typerä kirjoitusvirhe." tai "toi on salee elämämkoululainen."

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

En pahoita. Minusta on kivaa saada alapeukkuja. Mietin vain että: Ohops! jos tulee reilusti alapeukutuksia.

Vierailija
2/2 |
22.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niinpä, tulee myötähäpeä sellaisten puolesta jotka ryntää heti ekan alapeukun saatuaan tivaamaan että minkä vuoksi se tuli... Varmaan kyttäävät koko ajan kumpaan suuntaan saa peukkuja. Ihan ku se ois joku 'haista vittu stnan lehmä'-peukutus, ei sitä tartte ottaa niin vakavasti

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla