Olen ylipainoinen ja mieheni katselee muita naisia. :(
Kommentit (12)
No sitten se ei ole miehesi. Mulkun kannattaakin antaa mennä!
[quote author="Vierailija" time="06.10.2014 klo 21:45"]
Loukkaavaa. Oma mokani.
[/quote]
Ha haa... siitäs sait norsu!
Laihduta tyttö laihduta. Laihduta rouva laihduta. Niin se miehesikin innostuu ja taas seksi luistaa.
Mitä helvetin vastauksia!? Hävetkää idiootit.
Mä oon hoikka ja ihan nätti. Ja mun mies katselee muita naisia. No mäkin sitten katselen muita miehiä, nuoria ja komeita adoniksia. Piti oikein opetella tuo taito, ennen en osannut, en kehdannut ketään tuijotella enkä halunnut miestäni loukata. Miehen mielestä on normaalia katsella kauniita naisia. Kai se sitten on yhtä normaalia katsella komeita miehiä. Aloitin netistä ja etsin seksikkäitä miehiä, nykyään katselen jo ihan livenäkin, enkä välitä vaikka mies on vierellä. Monesti väläytän vieraalle miehelle hymynkin ja saan hymyn vastaukseksi, pientä flirttiä siis. Ihan viatont, en ikinä pettäis miestäni, eikä hänkään mua.
[quote author="Vierailija" time="06.10.2014 klo 23:34"]Mä oon hoikka ja ihan nätti. Ja mun mies katselee muita naisia. No mäkin sitten katselen muita miehiä, nuoria ja komeita adoniksia. Piti oikein opetella tuo taito, ennen en osannut, en kehdannut ketään tuijotella enkä halunnut miestäni loukata. Miehen mielestä on normaalia katsella kauniita naisia. Kai se sitten on yhtä normaalia katsella komeita miehiä. Aloitin netistä ja etsin seksikkäitä miehiä, nykyään katselen jo ihan livenäkin, enkä välitä vaikka mies on vierellä. Monesti väläytän vieraalle miehelle hymynkin ja saan hymyn vastaukseksi, pientä flirttiä siis. Ihan viatont, en ikinä pettäis miestäni, eikä hänkään mua.
[/quote]
niin se metsä vastaa kuin sinne huutaa ; ) ei ole kuitenkaan vielä viesti mennyt perille!?
Mää edes kehtais vaikkei naamassani kuulemma vikaa ole. Häpeän omaa peilikuvaani. Ap
Ei mun mies oo varmaan huomannut että katselen muita miehiä. Toivon että huomais. Oon kyllä aiemmin sanonut, etten tykkää kun hän katselee vieraita naisia, mutta katseleminen on kkulemma normaalia. No en oo itsekkään enää niin mustasukkainen, en ees huomaa katseleeko mies muita, on niinkiire itellä katsella josko näkyis joku komistus ;) 9
Olisin minäkin loukkaantunut. Oletko varma että juuri sen takia katselee? Ei ylipaino välttämättä ole rumaa