Sopusuhtaisessa suussa alahuuli on ylähuulta runsaampi
Mikä siis saa nämä täytehuulihörhöt pumppauttamaan ylähuulen pari numeroa alahuulta suuremmaksi? Näyttää aivan karmealta!!
Kommentit (4)
Nakkihuuli saa ilmeen näyttämään pikkutyttömäisen hölmistyneeltä koko ajan. Parin kerran täyttämisen jälkeen naama on kuin pumpattavalla Barbaralla. Kumpaakohan lookkia nämä tavoittelee, ei "ihan" tervettä kumpikaan.
Ja se, kun yrittävät sitten sovitella sitä puffattua mutruhuulta liian pienen alahuulen päälle ja se kun vaan ei asetu eikä istu............ niin koomisen näköistä.
Ja hölmistyneenä ylisuuri ylähuuli törröttää räystään lailla pari senttiä alahuulta pidemmällä. Voiko olla rumempaa!!
Kukaan vähänkään esteettistä silmää omaava ammattitaitoinen tai -ylpeä kosmetologi tms. ei suostuisi tekemään tuollaisia eriparin huulia. Ihmettelen mitkä puoskarit näitä muotopuolia kehtaavat laskea käsistään maailmalle.
Nimbäh! Maailmassa on aivan liikaa joutavia hömelöitä, joiden mielestä vain tärkeintä on vain minä minä minä ja ulkonäkö ulkonäkö ja ulkonäkö.