Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yrittääkö "kielinainen" Sara Forsberg olla myöskin joku Kim Kardashhian?

Vierailija
30.11.2020 |

Kun katsoo joitakin sen kuvia niin sekin on olevinaan joku K . K . MIKSI ? Eikö riitä että Sofiat jne on jo olevinaan

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo. Samoin 90 päivää morsiamena Jasmin. Heti ollaan olevinaan jotain truu jenkkejä ja Kardashianeita vaikka on ihan nobody

Vierailija
2/4 |
30.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

No eiköhän ole jo.

Sen näköinen komistus että olla ja voi.

Mitä se teidän persettä kutkuttaa jos joku on kaunis ja muut joutuu katselijan rooliin.

Ei sille mitään voi jos on syntynyt kauniiksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
30.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikö se Sara ole nyt Suomessa? Muistan lukeneeni, että joutui lähtemään Amerikasta koronan vuoksi, mutta koira jäi sinne. Löytyikö koiralle sijaishoito?

Eikös se Sara ole entinen baptisti, vai onko nykyinenkin, mitä uskonystävär meinaa hänen touhuistaan. Kovasti on julkisuudenkipeä.

Vierailija
4/4 |
30.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toiset ne menestyy elämässä ja toiset ei. Sitten toiset ihmettelee netissä toisten supamadouling live for tru.

Toiset ne menee ja tekee ja toiset ei onnistu millään.

Sellaista se elämä on.

Pitää uskaltaa ja sun pitää markkinoida ittees, sun pitää tietää se sisäinen juttus millä myyt, sun pitää löytää ittes. Muuten sä kattelet netistä muitten suosittua elämää ja et itte oot mitään.

Mitä sä haluut itteltäs. Sun pitää tietää mitä sä haluut omalta elämältäs. Sun pitää tulla suks.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kolme