Katsooko kukaan Atlantan täydellisiä naisia?
Porsha on tyhmä kuin saapas, ja ex-missi Kenyalla on selvästi persimplantit, ja vielä väripiilarit kun haluaa näyttää idoliltaan Vanessa Williamsilta.
Kommentit (7)
Porsha ja rikas urheilijamiehensä ovat enemmän kuin tytär ja isä! Mies selittää tälle asioita kuin viisivuotiaalle.
Kenya on koko ajan äänessä, kamala vaatimaan, ja mölyää kuin apina heti kun ei saa tahtomaansa ja haastaa riitaa, vaikea kuvitella että tuollainen edustanut joskus Jenkkejä Universum-missikisassa
Hah! Selvästi on täytteet pakaroissa, tuollaisia ei saada aikan millään jumpalla :-D
[quote author="Vierailija" time="21.02.2014 klo 14:05"]
Miltä kanavalta tulee?
[/quote]
Ruotsin ja USAn puolelta ainakin. USAssa taitaa mennä kuudes kausi.
Eikö tämä mene tai äskettäin mennyt Suomessakin? Se sarja jossa ne mustat kovaääniset naiset ja se yksi peruukkipäinen blondi jolla ökyrikas elättäjä?
Nauhoitan tätä Ruotsin 3-kanavalta, tulee aamupäivisin. Neljäs kausi menossa Ruotsissa, Jenkeissä kuudes kausi meneillään. Suomessa varmaan näytetty vain kaksi tai kolme ekaa??