Haluan puhelinseksityöläiseksi
Lapseni ovat hoidossa päivät klo 8-16.
Olen verbaalinen ja en hätkähdä "kummallisuuksista".
Miten etenen? Olen 29 vuotias.
Kommentit (4)
Idioottimainen maanisdepresiivinen kaverini oli seksipuhelimessa kunnes joku äijä rupes puhumaan koiriin sekaantumisesta.
Kaiken maailman hullujen kanssa jotkut haluavat jakaa tajunnanvirtansa. Pennosista.
Vanhanaikaista jo pelkkä puhelineksi. Livechat sen täytyy olla.
Siihen esiintymään eloisena sekä virkeänä. Siinä täytyy miehet houkutella privaan josta saa sitten maksun. Ei tule tuimana ja tylsänä vain tuijotella tai tehdä jotain typeriä vietteleviä elkeitä, vaan olla aivan oikeasti sellainen että se saa miehet syttymään.
Voi tuntua helpolta mutta ei kaikilta onnistu sitten mitenkään.
Etenet niin että katsot aluksi vasenta jalkaasi ja siirrät sitä noin 30 cm eteenpäin. Senjälkeen katsot oikeaa jalkaasi ja siirrät sitä taas n 30 cm vasenta jalkaasi edemmäs. Näin edeten pääset muutamalla askeleella sohvalta eteiseen. Katsot ylös ja näet vanhanmallisen Järvisen hiihtopipon. Laita se päähäsi ja keltaiset huomioliivit myös päälle.
Tämän jälkeen menet naapureiden postiluukuille (olettaen, että asut kerrostalossa) ja huudat postiluukusta kuuluvaan ääneen myyväsi seksipalveluita. Ja että puhelinkin löytyy mutta ei välttämättä tarvi soittaa kun voidaan rupatella tän postiluukunkin välityksellä.
Mites olis? Käviskö kala koukkuun?