Toimiiko esinahka kumina?
Ei siis tietenkää lastenteko mielessä lutta taudeilta. Sehän on peniksenpään supjana jopa yhdynnän aikana.
Kommentit (6)
En ole kokeillut kuminaa ikinä esinahkaani.
Tottakai toimii, et vaan päästä esinahkaa taakse. Sormilla vaikka pidät siitä kiinni. Mutta mee jari-petteri takas pelaan pleikkaria
Toimii se. Itselläni esinahasta saa tehtyä stondiksessakin hupun terskan päähän. Pieni nippuside hyvä sulkija.
On sillä yksi muukin yhteinen piirre kondomin kanssa: Molemmat päällä naidessa ei tunnu miltään. Olen kokeillut jättää esinahka päälle kun naikkonen on ollut litimärkä. Esinahka on pysynyt päällä sisääntyönnön jälkeenkin enkä ole tuntenut sen enempää kuin kondomin kanssa naidessakaan. Tauteja eikä hedelmöitymistä se ei estä, eikä se kondomikaan satavarma ole.
Ei kyllä naidessa pysy nahka päällä mulla. Suihinotossa puolestaan tuntuu hyvälle, kun välillä vaimon käsi on suun jatkeena ja nahkakin rullaa edestakas terskan päällä ja pois. Sitten taas vaihdellaan siten, että nahka mahd kireellä ja juuresta puristetaan tukevalla otteella kalua kunnolla turvoksiin. Pyllypanoissa välillä rullaa nahkakin edestakas, mutta sehän tuntuu hyvälle.
Merkillinen esinahka sinulla