Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Objektit

Vierailija
06.02.2020 |

Millaisia esineitä olette laittaneet pilluun ne. Itse olen ainakin laittanut serkkuni veistämän dildon, käsirasva purkin ja paljon muuta.

Miten minun pitäisi kiittää serkkua mahtavasta dildosta. Hän oli jättänyt sen minun mökille ja lappu oli vieressä missä luki hyviä hetkiä
Kerro kokemukset kun nähdään T: serkkusi

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.02.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

No kaikkien niiden lisäksi mitä sinne luonnollisesti kuuluukin laittaa, mukaan lukien erilaiset sitä varten tehdyt seksilelut, niin on sinne ainakin mennyt kurkku, olutpullo ja nokkahuilu. Ei tosin yhtä aikaa.

Vierailija
2/2 |
06.02.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Serkun nyrkki, nyt ainakin. Muita sisälläni käyneitä esineitä ovat: äitini hammasharja, veljeni juomapullo, työkaverini tietokoneen hiiri (tietäisipä vaan), työpaikkamme transitin vaihdekeppi jne. Onhan noita. Jotenkin olen jäänyt koukkuun tuohon jännitykseen kun teen kaikkea tuhmaa muiden tietämättä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän seitsemän