Kuinka monilla Tinder deiteillä olet käynyt? Kuinka monta kertaa seksiä ollut ekalla kerralla?
Tinder ei ole seksiseuran vaan seuran hakemista varten
Kommentit (7)
N. 30 tyypin kanssa treffeillä tässä vuosien aikana, 0 kertaa seksiä ensitreffeillä. En ole hakenut seksisuhdetta.
Noin 15 kertaa ja kaksi johti seksiin, joista toinen ensitapaamisella ja toinen paljon myöhemmin. Jälkimmäisestä tuli aviomieheni.
On/off tinderissä 4 vuoden ajan. Neljän eri miehen kanssa olen käynyt treffeillä, näistä seksiä kahden kanssa ekalla kerralla. Ja pelin henki on jokaisessa tapauksessa ollut ihan selvä treffeille mennessä.
Äkkiä laskettuna kahdeksat ekat treffit. VOI olla, että joku joukosta unohtui syystä traumatisoituminen.
Näistä 2 pidempää suhdetta. Niissä on ihan mielestäni normaalia se fyysinenkin puoli.
Pari karsiutui sitten siinä viimeistään kolmansien kohdalla syystä että ei vaan toiminut. Liian erilainen maailmankuva, jatko-odotukset jne. Enkä halua lähteä siihen, kenen vika. Ei vaan natsannut.
Loput otannasta vain niitä livenä tavatessa hell no virhearvioiksi todettuja.
Mikäs päällikkö sinä olet?