Kylie Jenner ja Blac Chyna tapelleet ja 100 000 dollarin vahingot seurauksena. Vai onko tämä Kardashianien juoni saada se Chynan ja Robin lapsi itselleen?
http://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/201803262200837064_vd.shtml
Mitä luulette? Yrittääkö Kardassiaanien klaanin mamma saada poikansa ja Chynan lasta Kardasshiaaneille?
Kommentit (5)
Ihan pieniä virheitä vaan taas uutisessa. Jenner ja Chyna ei ole tapelleet, vaan se laturin kanssa kuristaminen tapahtui Kardashianin ja Chynan välillä. Asuivat toki Jennerin talossa kun se tapahtui. Toimittajien kannattasisi opetella englantia, ettei tulisi näitä Google Translation -artikkeleita. Ja tämäkin jo kohtalaisen vanha "uutinen".
Muistan viime vuoden puolella uutisen että ne oli riehuneet Kylien kämpillä ja hajottaneet sen valtavat taulutelkkaritkin. Missään ei ole ollut kuvia noista tuhoista. Mutta silti voihan tuo olla jokin suunnitelma saada se lapsi koska K-Klaanin mutsi-mummolla on varmaan suunnitelmat sen lapsen varalle ja eikä mene kuin muutama vuosi niin sillekin lapselle laitetaan hiusjatkeet ja persimplantit, sekä täydet meikit ja pistetään lehteen poseeraamaan, ja mummolle valuu vaan lisää rahaa.
Eikö ne KardASSiaanin siskotkin alkaneet lakimiehen kanssa uhoamaan että jos Chyna eli Angela menee naimisiin Robin kanssa niin hän ei saa alkaa käyttää Kardashianin sukunimeä.
Niiden sarjassa se Chyna vaikutti ainakin fiksummalta kuin Kardashianien poika.
Ja Kylie Jennerihän on kopioinut ulkonäkönsä Chynalta.
Chyna ja Kim Kardashian olivat aiemmin kavereita.