Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ystävä, jota käytettiin hyväksi...

Vierailija
12.03.2018 |

Olin lukiossa...kun ystävääni käytettiin hyväksi...hän ei itse ymmärtänyt tilannetta...hän kuvitteli olevansa suosittu...todellisuudessa pojat käyttivät häntä hyväksensä, koska häneltä irtosi helposti

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
12.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ainahan kouluissa on ollut noita jakorasioita. Itsepähän antaa. Niitä on myös aikuisissa. Mies sanoo muutaman kauniin sanan niin haarat heti levällään. Yleensä heikkoitsetuntoisia ihmisiä jotka hakevat hyväksytyksi tulemisen tunnetta. Pettävät myös helposti, ei riitä että oma mies hyväksyy.

Vierailija
2/4 |
12.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse taas olin teininä se tyttö, joka käytti poikia hyväksi. Tai no, yleensä hyöty oli molemminpuolista. Harrastin seksiä usein ja minulla oli useampi vakipano. Itselläni ei ollut heikko itsetunto vaan yksinkertaisesti teki mieli panna ja seksi pyöri usein mielessäni. Tällaista oli siis silloin kun olin 15-16-vuotias. Nyt viimeisen 9 vuoden aikana minulla on ollut vain kaksi seksikumppania, joista toisen kanssa olen ollut uskollisesti parisuhteessa nyt 6 vuotta. Seksi pyörii mielessäni edelleen... :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
12.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä olin tuollainen tyttö yläasteella. Jostain syystä olin vieläpä ylpeä siitä, että koko kylän pojat käyvät vuorotellen heittämässä mällinsä minuun ja sitten häipyvät omille teilleen. Luulin olevani viehättävä ja haluttava. Itseinho tuli vasta pari vuotta myöhemmin ja sitä sitten itkin terapiassa aika kauan :(

Vierailija
4/4 |
12.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minun 20 vuotiaalla serkulla on jo yli 20 seksikumppania. Itselläni on 4 ja sekin tuntuu liian suurelta luvulta, vaikka olen jo 36 vuotias.

Jokainen tyylillään. Mutta täytyy sanoa, että kyllä seksiä antavat naiset pariutuvat nopeammin. Seksin avulla saa miehen helpommin tunnekoukkuun. Osa naisista sanoo miehelle tämän olevan ainutkertainen kokemus... ja sen avulla mies tuntee olonsa erityiseksi...

Minun sinkkuutta ihmetellään usein. Eräs mies sanoi tuon seksiasian olevan syy. Pihtaan, eivätkä miehet kuulemma jaksa sellaista. Kokevat itsensä torjutuksi. Taidan jäädä sinkuksi, koska en aio muuttaa periaatettani.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kuusi