Naiset auttakaa miestä mäessä ( hiiva )
Tämmönen ongelma on, minulla on pahanlaatuinen hiiva nielussa. Tarttuuko se naiseen jos nuolen pillua?
Kommentit (5)
No älä hlvetti mene ketään nuolemaan ennen kuin olet hoitanut sen pois. Lääkäriin!
Hoidettu on ja pitkään. Jotain salvaa levitellään suuhun neljästi päivässä ja jotain nieltäviä tapletteja 10:nen päivän kuuri ei tunnu tehoovan. AP
Mene uudestaan lääkäriin. Hoida asia kuntoon, muutakin seksiä voi harrastaa sillä välin. En usko, että kukaan nainen haluaa suuseksiä mieheltä jolla on suussa hiiva.
Kun kävin lekurissa niin kyseli oonko sairastellut viimeaikoina. Sanoin että joo, kaks keuhkokuumetta 4 antipottikuuria ja flunssaa tässä kesälläkin. Lekuri sanoi että olet toden-näköisesti saanut sen hiivan antpioteista ja astmalääkkeet ovat pahentaneet asiaa. Viisi tai kuusiviikkoa menee ainakin vaikka vahvat myrkyt, laihtunut olen viitisisen kiloa kun en ole pystynyt syömään, kurkku on vaan niin ahdas ettei pysty syömään kun pussikeittoja.
Tarttuu jos olosuhteet ovat suotuisat. mikset hoida hiivaa pois?