Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yhteiskuntiemme kaikkein merkittävin sukupuolinen epätasa-arvo kysymys kiteytyy tässä

Vierailija
20.05.2017 |

Jännämies pääsee kepittämään suurella, suonikkaalla meisselillään sheivattua, himokkaan kosteata, ruusunpunaista, tiukkaa lukiolaispimppiä vittumainen virne sänkisellä naamallaan ja kesken aktin sekä jännämies että nainen voivat pilkallisesti nauraa saamattomille kilttimiehille, jos kilttimies ylipäätään ansaitsee minkäänlaista sijaa heidän ajatuksissaan.

Kilttimiehen kohtalona taas on tyytyä työntelemään pientä katkarapuaan karvaisen karvaiseen, maskuliiniseen persereikään. Pieru vaan raikaa, sontakärpäset lentelevät ympärillä, eläimellinen mylvintä kuuluu ja kilttimies vääntää itkua samalla liikuttaen pehmeälihaisaa vartaloaan edestakaisin ja tuupatessaan pientä tappiaan pyllistävän karvaisen homomiehen ripuliseen aunusaukkoon.

Tässä siis kiteytyy yhteiskuntiemme keskeisin ja oikeastaan ainoa tärkeä tasa-arvokysymys. Jostain syystä sen korjaaminen ei ole feministisen vaginakeskeisen maailmankatsomuksen asialistalla.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän kaksi