Tuhmien puhuminen, mitä sanoja käytätte?
Meillä molemmat menemme aika kierroksille tuhmien puhumisesta, minusta törkein sana, jota olen vaimostani käyttänyt on hu*ra. Käyttääkö muut tätä sanaa? Mitä sanoja käytätte?
Kommentit (14)
Potkaisisin munille joku minua haukkuisi yhtää miksikään
Nämä on yleisimmät mitä käytän (olen siis mies):
"Voihki mun korvaan, h*ora!"
"Huuda kovempaa!"
"Haluatko että rankaisen sua? Anele..."
"Oletko ollut tuhma tyttö viimeaikoina? Nainen vastaa: Olen Minä: Nyt saat piiskaa ja kunnolla, mä rankaisen sua todella kovaa"
Tämä ketju antaa nyt aika väärän kuvan koska esim ne kommentit joissa viitattiin siihen vanhimpaan ammattiin sai paljon yläpeukkuja ja sitten kommentit poistettiin. Olkaa hyvä vaan ja poistakaa koko ketju ettei jää väärää kuvaa t. Ap
Tämä moderointi on jotain aivan käsittämätöntä
16 viestiä ja 8 jäljellä, eli puolet poistettu!
Ketju pitäisi olla seksi alueen alla.
Vierailija kirjoitti:
Ketju pitäisi olla seksi alueen alla.
Ei vaan täällä normaalilla puolella
No hyvä jos pystytte päästelemään paineita noin. Osalle naisista h.....na toimiminen mielikuvissa on kuuma fantasia, mutta fantasiat erikseen.
Vierailija kirjoitti:
Rehtori
Mitä jos kumppani on oikeasti rehtori?
En käytä mitään sanoja, ovat enemmän miehen juttu. Eivät aiheuta minussa mitään erityisiä säväreitä. Ehkä mieluummin ilman puheita, teot puhukoot puolestaan.
Rehtori