Onko se noloa, jos pienimunainen ja lihava mies sheivaa oman alapäänsä sekä vatsa-ja rintakarvat?
Vai onko sheivaaminen oikeutettua vain isokullisille, lihaksikkaille ja timmeille adoniksille?
Kommentit (13)
Sheivaaminen on aina noloa.
Lihavuus on aina noloa, miehillä erittäin noloa.
Pieni munaisuus on ok, koska se ei ole valinta.
Miksi olisi? Kai oman karvoituksen siistiminen on suotavaa kaiken kokoisille ja eri tavoin varustelluille miehille? Outo kysymys... -_-
On noloa, koska sheivaamiseen ei ole mitään tarvetta, ellei sitten sheivaa ihan omaksi ilokseen ja ajankulukseen.
Kyllä aikuisella pitää ola karvoja alhaalla, mutta ei mikään hallitsematon rehottava puska vaan siististi leikattu.
sinun ulkonäössäsi eikä sinussa muutenkaan ole mitään noloa. jos sheivaat niin anna mennä vaan, olet vapaa tekemään niin ja se on oma asiasi.
miksi kaikki kelaa koko ajan onko jokin asia"noloa"? uskaltakaa enemmän, ei siinä kasvojaan menetä vaikka mokaileekin.
Vierailija kirjoitti:
Kyllä aikuisella pitää ola karvoja alhaalla, mutta ei mikään hallitsematon rehottava puska vaan siististi leikattu.
Helpommalla pääsee kun hyväksyy itsensä ja lopettaa moiset turhakkeet
No jos se sheivaa vaikka torilla tai kirjastossa, niin onhan se noloa.
Minulle on ihan sama, jos se mies pitää vaatteet päällään julkisilla paikoilla liikkuessaan. Jos ei pidä, niin karvat tai niiden puute ei tee alastomuudesta yhtään sen parempaa.
Miksi mies ei ole mies karvoineen? Ihme vouhotusta tuo karvojen pois ajaminen. Kainalokarvathan suojaavat ihoa hiertymiltä. Samoin alapäässä.
Miehen rintakarvat vasta seksikkäät onkin!
Jätä ne alapääkarvat. Ajelun on tarkoitus vain korostaa. Puska peittää ja jättää arvoitukseksi sisällön. Sitäpaitsi ajeltuna näyttää pikkupojalle. Et kai sitä halua? Ne myös pistelee inhottavasti, kun sänki kasvaa vähänkin.
Huh, en jaksa ymmärtää miesten vartalokarvojen ajelua. Niin harvoille edes kasvaa kunnon rintakarvat että antaisivat edes ne onnekkaat karvojen kasvaa. Kukin tietty tyylillään, mutta toivottavasti oma miesystävä ei sellaiseen lähde...
Mikäs siinä jos se itseä miellyttää. Tosin riskinä saattaa olla, että alkaa näyttää Tyyris Tylleröltä, mikä on kenties look, joka ei kovin monia naisia saa innostumaan.
Menes nyt lukemaan taas niitä cuck-fantasioita sinne fetissisivulle...